14 днів на повернення без пояснення причини

Безкоштовна доставка на товари з позначкою

info@k-sport.com.ua
0

Ваш кошик порожній :(

Прийняття умов: Кожен користувач, що здійснює покупки на нашому сайті, автоматично приймає умови використання нашого сервісу. Це включає зобов'язання дотримуватися правил та обмежень, встановлених компанією.

Використання сайту:

Сайт K-sport дає змогу вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Використання матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Коректність інформації: Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність і актуальність інформації на нашому сайті, проте ми не несемо відповідальності за будь-які помилки або неточності, що можуть виникнути.

Реєстрація на сайті: Реєструючись на сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Конфіденційність: Ми дбаємо про захист персональних даних наших клієнтів і зобов'язується не розголошувати їх третім особам без вашої згоди.Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт  K-sport. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.

Зворотний зв'язок і коментарі: Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення prime-sport.com.ua a може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. prime-sport.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Повідомлення і розсилки: K-sport може направляти вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені вами через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. K-sport здійснює надсилання повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, сповіщень у мобільному додатку, сповіщень у веб браузері. 

Відмова від відповідальності: Ми залишаємо за собою право вносити зміни в умови використання нашого сервісу в будь-який час без попереднього повідомлення. Користувачі повинні періодично переглядати умови використання для ознайомлення з поточними правилами. K-sport в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів і цін. У разі якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, K-sport не зобов'язана оновлювати їх. K-sport за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Законодавство і судова юрисдикція: Умови використання регулюються інтерпретацією законодавства та судовою юрисдикцією країни, в якій зареєстрована наша компанія.

Надійна і зрозуміла політика використання допомагає нам забезпечити високий рівень обслуговування та взаєморозуміння з нашими клієнтами.

facebook [#176] Created with Sketch.