14 днів на повернення без пояснення причини

Безкоштовна доставка на товари з позначкою

info@k-sport.com.ua
0

Ваш кошик порожній :(

Робота нашого магазину «K-sport» заснована на принципах довіри та взаємовигідного партнерства.

Партнерська програма: Ми пропонуємо партнерську програму для виробників, постачальників та інших компаній, які бажають співпрацювати з нами. Під час укладення угоди ми домовляємося про умови співпраці, включаючи умови поставок, цінову політику, маркетингову підтримку тощо.

Дропшиппінг: Ми пропонуємо можливість співпраці за системою дропшиппінгу для інтернет-підприємств, які бажають розширити асортимент свого товару без необхідності великих витрат на складське утримання. Ми надаємо гнучкі умови співпраці та швидку обробку замовлень.

Оптові закупівлі: Для оптових покупців ми пропонуємо спеціальні умови та знижки на великі обсяги замовлень. Ми готові до індивідуальних угод з кожним клієнтом залежно від його потреб та обсягу замовлень.

Клієнтська підтримка: Ми надаємо своїм партнерам доступ до клієнтської підтримки для вирішення будь-яких питань або проблем, що виникають під час співпраці.

Ці умови співпраці можуть бути налаштовані відповідно до конкретних потреб та цілей вашого бізнесу. Ми завжди відкриті до нових можливостей та готові до плідної співпраці з нашими партнерами. Ми цінуємо нашу роботу так само, як і роботу наших партнерів, тому націлені на довгострокову співпрацю.

За детальною інформацією:

тел.
  • +38 067 884 14 14

е-mailinfo@k-sport.com.ua

facebook [#176] Created with Sketch.