14 днів на повернення без пояснення причини

Безкоштовна доставка на товари з позначкою

info@k-sport.com.ua
0

Ваш кошик порожній :(

Ми пропонуємо для вас співпрацю по системі Дропшипінг по території України. Наш магазин надає пряму доставку вашим покупцям за системою Дропшиппінг, тобто ми можемо відправити ваші замовлення відразу кінцевим покупцям по різних адресах (навіть якщо в замовленні 1 одиниця). 

Розміщуєте товари в магазині: Додайте вибрані товари на свій веб-сайт або платформу електронної торгівлі, розмістивши зображення, описи та ціни. Покупці будуть бачити ці товари у вашому магазині та робити замовлення.

Отримуєте замовлення та платіж: Коли клієнт робить замовлення в вашому магазині, ви отримуєте платіж від нього. Потім ви передаєте деталі замовлення і доставки постачальнику чи виробнику товару.

Постачальник відправляє товар клієнту: Постачальник або виробник відправляє товар безпосередньо клієнту в упаковці без зазначення вашого інтернет-магазину. Зазвичай вони також надають трекінг-номер для відстеження доставки.

Заробляєте на різниці в цінах: Ви отримуєте частину коштів, яку клієнт заплатив за товар, після чого ви виконуєте оплату постачальнику або виробнику за товар і доставку. Різниця між ціною, за яку ви продали товар, і ціною, за яку ви придбали його, - це ваш прибуток.

Переваги дропшиппінгу включають відсутність потреби у великому початковому капіталі, менше ризиків, пов'язаних зі складським утриманням і відсутністю необхідності упаковки та відправки товарів. Однак важливо обрати надійного постачальника та забезпечити якість обслуговування клієнтів. Це полегшує вашу роботу по отриманню замовлень, роздачі або відправці товарів замовникам. Також це зменшить час очікування клієнтами свого замовлення, адже поставка відбуватиметься з наших складів. 

За детальною інформацією:

тел.
  • 0-800-33-78-24
  • +38 (097) 36 37 398

е-mail: ksport.com.ua@gmail.com

facebook [#176] Created with Sketch.